Інтернет-магазин килимів та килимових виробів
schedule

Саll-центр працює в ПН з 9:00

Домотек

приватне підприємство

location_city

Компанія «ДОМОТЕК» – це робота великого механізму, який працює вже багато років злагоджено і успішно. Одним з важливих кроків у розвитку компанії стало створення торгово-складського комплексу та забезпечення клієнтів найбільшим асортиментом продукції. Протягом цього часу підприємство забезпечує українського споживача найновішим асортиментом килимів та килимових виробів з Молдови, Туреччини, Індії та Китаю.

verified_user

Основною метою ПП «ДОМОТЕК» - є забезпечення покупців якісною продукцією, яка виготовляється з використанням найсучасніших технологій. Вся продукція має сертифікати якості та відповідає міжнародним стандартам. Ведеться постійна робота над забезпеченням ТСК основним асортиментом компанії і створення товарного запасу в усіх напрямках.

language

Торгово-складський комплекс із зручним під'їздом, дозволяє здійснювати відвантаження товару швидко та якісно, на будь-які види транспортних засобів, що створює додаткові зручності для обслуговування покупців. Для постійних покупців розроблена гнучка система знижок та доставки продукції в будь-яке місто України без зайвих витрат.

groups

Кваліфіковані працівники «ДОМОТЕК» надають професійні консультації та інструкції щодо вибору товарів, її експлуатації та догляду. Продукцію ПП «ДОМОТЕК» можливо придбати по всій Україні: в Києві, Львові, Харкові, Одесі та багатьох інших містах нашої країни.

favorite_border

Ми цінуємо своїх клієнтів і тому прагнемо задовольнити найвибагливіший смак кожного клієнта.