Інтернет-магазин килимів та килимових виробів
schedule

Саll-центр працює з 9:00

verified_user

Гарантія якості

Гарантія надається на всю продукцію від заводу виробника. У нашому інтернет-магазині представлені покриття для підлоги від кращих європейських і світових виробників. Тому ми з упевненістю гарантуємо нашим клієнтам високу якість продукції представленої на нашому сайті!

Сама по собі компанія не виробник товару, та не може нести гарантійну відповідальність за нього, тому будь-якого роду гарантії видаються тільки згідно гарантійних зобов'язань фабрики виробника і представника в Україні.

У разі виникнення питань щодо якості товару, покупець перш за все має сфотографувати дефекти. Далі, відправити ці фото на оцінку нам по електронній пошті. Далі, необхідно зв'язатися з менеджером і повідомити про відправку фото, отримати подальші інструкції і терміни розбору рекламаційної претензії.

У разі встановлення, що товар зіпсувався внаслідок транспортування компанією-перевізником, всі претензії і відповідальність за відшкодування шкоди переадресовуються на дану компанію-перевізника.

task_alt

Обмін і повернення

Ми впевнені у високій якості наших килимових виробів, але якщо він вам не підходить або "не лягає" в ваш інтер'єр Ви можемо здійснити повернення або обмін. Повернення килимів здійснюється упродовж 14 днів з моменту покупки і за умови збереження його первинного вигляду. Транспортні витрати за повернення килима сплачує Замовник. Грошові кошти при оплаті на карту повертаються протягом 1-2 робочих днів після ортмання килима.

У разі відмови від замовлення, при вже виконаній доставці та якщо продукція відповідає вибору клієнта, клієнт оплачує витрати з доставки самостійно.

Відрізний товар (килимова доріжка, індивідуальне замовлення, підгонка розміру) згідно з чинним законодавством, поверненню та обміну не підлягає!

Претензії клієнта після укладання товару, його порізки або по закінченню 14-ти робочих днів з моменту оплати не приймаються згідно з Постановою кабінету міністрів № 172 від 19.03.2011.