Інтернет-магазин килимів та килимових виробів
done

Саll-центр зараз працює

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб ваша робота в інтернеті по можливості була максимально приємною і корисною, і ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує інтернет. Особиста інформація клієнтів, зібрана при реєстрації (або будь-яким іншим способом) переважно використовується для підготовки продуктів або послуг відповідно до ваших потреб. Ваша інформація не буде передана третім сторонам.

Які дані збираються

При добровільному заповненні будь-якої форми на сайті,  ви надсилаєте своє прізвище та ім'я, E-mail, номер телефону, (можливо, інші дані) через цю форму.

З якою метою збираються ці дані

Прізвище та ім'я, номер телефону використовується для звернення особисто до вас та можливості відправки вашого замовлення службами доставки, а e-mail (і інші дані) для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій цікавих саме для вас. Ваші ім'я, e-mail (інші дані) не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства. Ваші дані знаходяться на захищених серверах сервісів і використовуються відповідно до їх політики конфіденційності.

Ви можете відмовитися від отримання листів і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, що присутнє в кожному листі.

Як ці дані використовуються

На сайтах використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів, за допомогою сервісу Google Analytics. За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів. Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або сповіщував про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Ми дотримуємося різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю за захистом інформації, що зібрана в Інтернеті.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим повідомленням про конфіденційність, нормами та інструкціями. Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми рекомендуємо, вам, вживати всіх можливих заходів безпеки під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності Ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail. Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати лист на e-mail: info@domotek.com.ua

Згода з розсилкою

Заповнюючи форму на нашому сайті – ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

  1. З вашої згоди: у всіх інших випадках перед передачею інформації про вас третім сторонам ми зобов'язуємося отримати вашу згоду. Наприклад, ми можемо реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у вас дозвіл на спільне використання вашої особистої інформації з третьою стороною.
  2. Компаніям, що працюють від нашої особи (Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашої особи функції бізнес підтримки, в зв'язку з чим ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання обумовлених послуг). Приклади функцій бізнес підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.
  3. Дочірнім і спільним підприємствам: під дочірнім або спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить компанії. При передачі вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам в маркетингових цілях і не використовувати вашу інформацію яким-небудь шляхом, таким, що суперечить вашому вибору. Якщо ви вказали, що не хочете отримувати від нашої компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.
  4. На партнерських сторінках: наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції і заходи щодо просування товару на сторінках нашого сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану вами інформацію відповідно до власного повідомлення про конфіденційність, з яким ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.
  5. При передачі контролю над підприємством: наша компанія залишає за собою право передавати ваші анкетні дані в зв'язку з повним або частковим продажем або трансфертом нашого підприємства або його активів. При продажу або трансферту бізнесу наша компанія надасть вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати вам послуги або продукти.
  6. Правоохоронним органам: наша компанія може без вашої на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайству; а також зміцнення або захист прав компанії або її дочірніх підприємств.

Вся особиста інформація, яка передана вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази по вашому запиту. Для цього вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту. Якщо ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яка розміщується наприкінці кожного листа.

Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація відмовляється від яких-небудь запевнень і гарантій, надання яких може іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо сайту, вмісту та їх використання.

Ні за яких обставин адміністрація сайту не буде нести відповідальності ні перед жодною стороною, за будь-які прямі, непрямі, особливі або інші збитки, в результаті будь-якого використання інформації на цьому сайті або будь-якому іншому сайті, на які є посилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також відрахування з навчальних закладів, за будь-яку упущену вигоду, припинення господарської діяльності, втрату програм або даних у ваших інформаційних системах чи іншим чином, що виникли у зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання сайту, вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм в роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрація буде явно повідомлена про можливість такого збитку.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами законодавства.

Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовні до використання ним сайту.

Використовуючи даний сайт, ви погоджуєтесь з "Відмовою від відповідальності" та встановленими правилами і приймаєте всю відповідальність, котра може бути на вас покладена.