Інтернет-магазин килимів та килимових виробів
schedule

Саll-центр працює з 9:00

Яскравий акцент або кардинальне перетворення кімнати за допомогою килимів Шеггі

arrow_backназад

М'який і помітний килим Шеггі зможе вигідно підкреслити або доповнити будь-який інтер'єр. Високоворсні килими ідеально вписуються в спальні, вітальні, кімнаті відпочинку та надають приміщенням затишок і теплоту. Також невеликі довговорсні килимки відмінно виглядатимуть у ванній кімнаті або біля ліжка. Мабуть, єдине місце, де килим Шеггі абсолютно не впишеться - це біля вхідних дверей.

Основні характеристики високоворсних килимів

Не існує єдиного способу виробництва для всіх довговорсних килимів. Але основним фактором, який об'єднує килимові вироби під тегом «Шеггі» є наявність щільного і довгого ворсу. В результаті цього, як тільки ви ступите на такий килим, ви відчуєте приємну м'якість ворсинок і еластичність основи. Так само не варто забувати про те, що такі килими створять хорошу теплоізоляцію, що буде корисним у зимову пору.

Матеріали, з яких виробляються довговорсні килими:

  • Вовна
  • Акрил
  • Поліпропілен
  • Бавовна
  • Віскоза

У деяких моделях можна зустріти комбінації зазначених вище матеріалів. Найпопулярніша технологія у виробництві килимів Шеггі - J-taft, при якій розрізаються довгі петлі. У результаті цього ворс має різну довжину. Завдяки такому підходу домагаються особливого виду і поліпшеного комфорту при ходьбі.

Не рідко можна зустріти багаторівневі або рельєфні високоворсні килими, які стануть яскравим акцентом сучасного дизайну. У нашому інтернет магазині килимів представлений величезний асортимент високоворсних килимів від різних виробників з широким діапазоном цін.