Інтернет-магазин килимів та килимових виробів
schedule

Саll-центр працює з 9:00

Просте і швидке кріплення килима до підлоги

arrow_backназад

Нарешті, після довгих виборів килима, ви вибрали найкращий і ідеально підходящий до вашої кімнаті. Після транспортування виробу треба вдало розташувати його, так щоб він не ковзав і не піддавав небезпеці мешканців будинку. В сучасному світі вже не потрібно прибивати килим до підлоги, а можна скористатися спеціальними підкладками з рифленої гуми. Саме така підкладка зможе ефективно зафіксувати килим і не допустити ковзання. У разі килима великого розміру хорошим виходом із ситуації може бути кріплення по кутах з тильного боку 4-х маленьких прогумованих килимків.

Якщо ж ви прихильник консервативних методів, то килим можна прибити спеціальними цвяхами до підлоги. Це, безсумнівно, ефективний спосіб, але якщо вам шкода свою підлогу, то цей метод вам не підійде.

Є й інші більш традиційні способи прикріпити настінний килим, серед яких:

  • Використання двостороннього скотча для фіксації килима
  • Використовувати меблі в якості фіксаторів по краях
  • Використовувати красивий, але важкий стіл в центрі килима в якості фіксатора.
  • Ще один сучасніший спосіб полягає в купівлі в будівельному магазині гумової стрічки. Стрічку можна прикріпити по краях килима з тильного боку.

Такі дії допоможуть зафіксувати килим і запобігти ковзанню. Тепер ви знаєте відповідь на питання як прикріпити килим до підлоги. І ми впевнені, що один із способів вам неодмінно підійде.