Компанія «ДОМОТЕК»

це робота великого механізму, який працює вже багато років злагоджено і успішно

Одним з важливих кроків у розвитку компанії стало створення торгово-складського комплексу та забезпечення клієнтів найбільшим асортиментом продукці.

 

На протязі цього часу підприємство забезпечує українського споживача найновішим асортиментом:

 

 

Основною метою ПП «ДОМОТЕК» - є забезпечення покупців якісною продукцією, яка виготовляється з використанням найсучасніших технологій. Вся продукція має сертифікати якості та відповідає міжнародним стандартам. Ведеться постійна робота над забезпеченням ТСК основним асортиментом компанії і створення товарного запасу в усіх напрямках.


Торгово-складський комплекс із зручним під’їздом, дозволяє здійснювати відвантаження товару швидко та якісно, на будь-які види транспортних засобів, що створює додаткові зручності для обслуговування покупців. Для постійних покупців розроблена гнучка система знижок та доставки продукції в будь-яке місто України без зайвих витрат.


Кваліфіковані працівники «ДОМОТЕК» надають професійні консультації та інструкції щодо встановлення ламінованої підлоги, а також її експлуатації та догляду.


Продукцію ПП «ДОМОТЕК» можливо придбати по всій Україні: в Києві, Львові, Харкові, Одесі та багатьох інших містах нашої країни.

 


Ми цінуємо своїх клієнтів і тому прагнемо задовольнити найвибагливіший смак кожного клієнта.